събота, 22 юли 2017 г, 23:48 ч.
Kариера в Еконт – обява

Свободни работни места в Еконт

референтен № офис компания длъжност
00000664 Русе Еконт Експрес ООД Консултант към Консултативен център

задължения:

- прием и обработка на заявки от клиенти, координира изпълнението им;
- да реагира бързо и адекватно при деловите взаимоотношения, с които може да се сблъска в процеса на работа с клиентите на компанията;
- познаване на всички работни процеси в компанията и умения за ефективно представяне и предлагане на услугите ни, в съответствие с индивидуалните нужди на клиента.
- сменен режим на работа.
- дава предложения и участва в проекти за развитие на услугите предоставяни от Еконт Експрес;
- работи в екип, подпомага колегите и ползва тяхната подкрепа за по-ефективно организиране на дейността;
- работи със специализиран софтуер.

изисквания към кандидата:

- компютърна грамотност, работа с Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel;
- средно образование. Висше образование ще се счита за предимство;
- писмено и говоримо владеене на английски език;
- добри комуникативни умения в разговор и писмена комуникация, ясна дикция;
- умения за бързо и адекватно определяне на очакванията на клиента.

необходими документи при кандидатстване:

- автобиография (със задължително вписани телефони на предишни работодатели);
- копие от документите за завършено средно и висше образование, квалификации и правомощия;
- препоръки.

документите се подават лично на адрес:

Моля изпращайте кандидатурите си на jobs@econt.com като посочвате позицията, от която се интересувате.

Еконт Експрес ООД предлага:

- безплатно обучение;
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- заплата – до 1500 лв. бруто след първия месец, обвързана с производителност и качество на работа;
- допълнително премиране за предложения за подобрения и участие в проекти.

  • Такса гориво и пътни условия за България, Румъния и Гърция
    Месец Юли
    Такса 0%
    Такса гориво и пътни условия се обявява от Еконт на 1-во число всеки месец, в зависимост от пътните условия, инфраструктурата и цените на горивата в България.
  • Брояч на клиентите на Еконт
    Kлиенти на Еконт 5753512
    Нови клиенти за юли 127798
    Брояч на потребителите в е-Еcont
    Активни в последния месец 15319
    Брояч на интернет търговци, обслужвани от Еконт
  • Изтегли своя iEcont
    Приложението за Вашия iPhone, iPod touch, iPad може да изтеглите през iTunes, директно, чрез App Store или чрез сканиране на QR кода.

    Потребителите на операционна система Андроид могат директно да изтеглят приложението чрез сканиране на QR кода или като посетят Android Market.
  • Приложение за проследяване на пратки

Designed by FORMA design | Powered by IT Partner