понеделник, 23 януари 2017 г, 8:23 ч.
Kариера в Еконт – обява

Свободни работни места в Еконт

референтен № офис компания длъжност
00000838 Варна Еконт Експрес ООД Шофьор на тежкотоварен автомобил 12 и повече тона.

задължения:

- с цел безопасно транспортиране подрежда и укрепва товара в товарното помещение на МПС;
- работно време: по график;
- носи материална отговорност за управлявания автомобил и превозваните пратки.

изисквания към кандидата:

- шофьорска книжка категория С + Е
- удостоверение за психическа годност;
- карта за професионална компетентност;
- притежание на дигитална карта за тахограф;
- готовност за нощни смени.

необходими документи при кандидатстване:

- автобиография;
- копие от документ за завършено образование.

документите се подават лично на адрес:

гр. Варна, Западна промишлена зона, завод Метал, където кандидатът решава задължителен тест за предварителен подбор. Лице за контакт: Диян Донев, тел:0885677314

Еконт Експрес ООД предлага:

- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- основна работна заплата - 460,00лв.;
- твърда месечна премия – до 970,00лв.;
- добавки за изминати километри – по 0,08лв. на км;
- добавки за нощен труд – по 0,25лв.на час.

  • Такса гориво и пътни условия за България, Румъния и Гърция
    Месец Януари
    Такса 0%
    Такса гориво и пътни условия се обявява от Еконт на 1-во число всеки месец, в зависимост от пътните условия, инфраструктурата и цените на горивата в България.
  • Брояч на клиентите на Еконт
    Kлиенти на Еконт 4700375
    Нови клиенти за януари 113186
    Брояч на потребителите в е-Еcont
    Активни в последния месец 14892
    Брояч на интернет търговци, обслужвани от Еконт
  • Изтегли своя iEcont
    Приложението за Вашия iPhone, iPod touch, iPad може да изтеглите през iTunes, директно, чрез App Store или чрез сканиране на QR кода.

    Потребителите на операционна система Андроид могат директно да изтеглят приложението чрез сканиране на QR кода или като посетят Android Market.
  • Приложение за проследяване на пратки

Designed by FORMA design | Powered by IT Partner