понеделник, 23 януари 2017 г, 8:25 ч.
Kариера в Еконт – обява

Свободни работни места в Еконт

референтен № офис компания длъжност
00000941 Русе Еконт Експрес ООД Флийт мениджър/мениджър Автопарк

задължения:

- организация и контрол на ремонта и обслужването на автопарка на фирмата;
- комуникация и договаряне на ремонти със сервизи и доставчици;
- прилагане на методи на непрекъснати подобрения и оптимизации в контрола и
управлението на служебния автопарк;
- оптимизиране на разходните норми на автопарка.

изисквания към кандидата:

- висше техническо образование или икономическо образование;
- компютърна грамотност;
- опит в автомобилния транспорт и управлението на шофьори на товарни и лекотоварни автомобили;
- опит с поддръжката на товарни автомобили;
- умение за работа в екип;
- комуникативност;
- аналитично мислене.

необходими документи при кандидатстване:

- автобиография;
- копие от документите за завършено средно и висше образование, квалификации и правомощия;
- шофьорска книжка кат. В, С. Кат. Е - предимство;
- препоръки.

документите се подават лично на адрес:

бул. Тутракан 11, Управление на Еконт Експрес ООД, където се решава задължителен тест за предварителен подбор.

Еконт Експрес ООД предлага:

- възможност за стаж и обучение за период от един до два месеца;
- заплащане през периода на стажа в размер на 600 лв бруто;
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- основна работна заплата в размер на 460 лв. бруто и премия - до 820 лв бруто след приключване на
стажантския период.
- възможност за израстване при показани професионални и лидерски качества.

  • Такса гориво и пътни условия за България, Румъния и Гърция
    Месец Януари
    Такса 0%
    Такса гориво и пътни условия се обявява от Еконт на 1-во число всеки месец, в зависимост от пътните условия, инфраструктурата и цените на горивата в България.
  • Брояч на клиентите на Еконт
    Kлиенти на Еконт 4700375
    Нови клиенти за януари 113186
    Брояч на потребителите в е-Еcont
    Активни в последния месец 14892
    Брояч на интернет търговци, обслужвани от Еконт
  • Изтегли своя iEcont
    Приложението за Вашия iPhone, iPod touch, iPad може да изтеглите през iTunes, директно, чрез App Store или чрез сканиране на QR кода.

    Потребителите на операционна система Андроид могат директно да изтеглят приложението чрез сканиране на QR кода или като посетят Android Market.
  • Приложение за проследяване на пратки

Designed by FORMA design | Powered by IT Partner